İşletmeniz için en ideal CRM paketleri

Standart CRM

CRM'e yeni başlayanlar için ideal bir paket olup, teklif, sipariş aşamasına kadar tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Hemen incele

Profesyonel CRM

CRM konusunda daha profesyonel yaklaşım isteyen firmalar için satış, pazarlama ve servise kadar tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Hemen incele

Kurumsal CRM

CRM sisteminin tüm özelliklerini kullanarak, tüm süreçleri kolayca takip edebilir, Şirket verimliliğini ve performansını yönetebilirsiniz.

Hemen incele

Özel CRM

Özel CRM çözümleri arayan firmalar için ideal bir çözümdür. Şirket yapılarına özel CRM projeleri üretilmektedir.

Hemen inceleSıkça sorulan sorular

1CRM de başarılı olmak için ne yapmalıyız?
Kesinlikle şirketin üst yönetiminin bunu istemesi ve tüm çalışanların bu kültür içine dahil edilmesi gerekmektedir. CRM yazılımının da şirket süreçleri ile muhakkak örtüşmesi gerekmektedir. Şirket içinde çıkartılan iş süreçlerini eğer CRM üzerinde adapte edemiyorsanız baştan kaybettiniz demektir.
2İşletmemiz için en ideal CRM paketi hangisidir?
Şirketlerin en uygun paketi seçebilmeleri için, CRM Projesi konusunda beklentilerinin çok net olması gerek. Şirket içinde departman bazında çıkartılan bu ihtiyaç listesi doğrultusunda CRM deki modüller tespit edilebilir.
3Satış Yönetiminde CRM sizlere neler kazandıracaktır?
Satış ekibiniz ister sahada ister ofiste çalışıyor olsun, Maximizer’ın Satış Gücü Otomasyonu ile güçlenerek satış hedeflerine daha kolay ulaşabilir, uzun sureli ve kazançlı işbirlikleri yaratabilir.Her aday müşterinin veya projenin takip edilmesi, satış için anahtar karar verici kişilerle ilişkilerin güçlü tutulması, önerilen ürünlerin ve gelişmelerin izlenmesi ile satış kapama oranları artacak ve kazanan hep siz olacaksınız.

Demo Talebi

ONLINE TOPLANTI
Çevrimiçi
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?