niche CRM ile Neler Yapabilirsiniz?

Herkesin şirket içinde çözemediği farklı problemleri var. Kimi Müşteri takibini iyi yapamıyor, kimi tekliflerini iyi yönetmiyor, kimi de satış personellerini yönetemiyor...

nicheCRM ile;

Şirketinizde dijital dönüşümü başlatın.

Tüm satış, servis, müşteri ilişkileri süreçlerinizi dijitalleştirin, satışlarınızı ve cironuzu arttırın.

Manuel bilgilerinizi nicheCRM’e aktarın,

Elinizdeki manuel müşteri bilgilerini, ürün bilgilerini kolayca sisteme aktarın. Sistemi manuel takip etmekten kurtulun.

Müşteri İlişkilerini Yönetin

Müşteri bilgilerini, müşteri ile yapılan tüm aktiviteleri tek bir noktadan yönetin. Geçmişi anında analiz edin.

Satış İş Takibini Kolaylaştırın.

Satış takip işidir. Tüm işlerinizi kayıt altına alın, müşteri bazında işlerinizi takip edin, satış aktivitelerinizi planlayın satışlarınızı kaçırmayın.

Dokümanlarınızı Yönetin.

Müşteriniz ile ilgili tüm dokümanları; teklif, sipariş, sözleşme, servis, proforma, proje resim, taslak doküman gibi Word, Excel, PDF, İmaj dosyalarını ilgili varlık altında saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman anında ulaşabilirsiniz.

Satış Sürecini Takip Edin.

Potansiyel müşterinin bulunması, satış aktivitelerinin yapılması, satış fırsatlarının yakalanması, teklifin ya da proforma hazırlanması, sözleşme ve siparişin alınması, ürünün montajına kadar olan süreçleri tek bir platformdan takip edebilirsiniz.

Satış Fırsatlarını Yakalayın.

Satış ekinin müşteride yakalamış olduğu tüm satış fırsatlarını detayları ile takip edin, Bütçesi, Olma Olasılığı, Fiyat ve Rakip analizleri yapın, Satış fırsatlarını kaçırmayın.

Hedef Kota Belirleyin.

Satış Temsilcilerinin performansını ölçmenin en iyi yolu hedef ve kota vermektir. Sonrasında; İster Satış Temsilcisi bazında İster şirket bazında; Aktivite, Ürün, Teklif, Sipariş, adet/ciro bazında hedef kota analizleri yapın, performansınızı ölçün.

Tekliflerinizi Kolay ve Hızlı Hazırlayın.

Müşterinize tekliflerinizi Hızlı, Kolay ve Görsel olarak anında hazırlayın. Tek tıkla müşterinize gönderin. Siz sadece teklif süreçlerine odaklanın.

Siparişlerinizi Oluşturun.

Teklifinizi tek tıkla siparişe çevirin. Müşteriden aldığınız siparişlerinizi kayıt altına alın. Tüm satış ve hukuki şartları ekleyin, onay alın, sevki gerçekleştirin.

Sevkiyatınızı Takip Edin.

Sipariş sonrası müşteriye yapılacak olan sevklerinizi aşama bazında sevk birimi görsün, kontrol edip, sevk etsin.

Bireysel Müşterilerinizi Takip Edin.

Bireysel Müşteriler ile çalışıyorsanız, ister kurumsal, ister bireysel müşteri bazında takip edebilirsiniz. Bireysel olarak teklif ve siparişlerini takip edebilirsiniz.

KVKK ve IYS Onaylarını Online Alın

Bireysel müşteri kayıtları alıyorsanız. KVKK ve IYS onaylarını anında dijital olarak alın. Şirketinizi kanun karşısında koruyun.

Satın Alma Taleplerinizi Yönetin.

Şirketinizdeki tüm satın alma taleplerini tek bir yerden giriş yaparak talep onay sürecini işletebilirsiniz. Talepleri onaylayabilir ya da ret ederek tüm süreci takip edebilirsiniz.

Satın Alma Siparişlerinizi Verin.

Satın alma taleplerini anında Satın alma siparişe çevirebilirsiniz. Şirketiniz için ihtiyacı olan tüm ürünlerin satın almalarını sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Deponuzu Yönetin.

Şirketinizde Depo giriş, çıkış ve Stok takibi yapın. Depo Yönetimi süreçlerinde LOT takibi yapabilir, LOT bazlı giriş, çıkış sağlayabilirsiniz. Servis Ekibine çıkış yapılan tüm ürünleri takip edin.

Sözleşmelerinizi Takip Edin.

Müşteri ile yapmış olduğunuz tüm sözleşmeleri takip edebilirsiniz. Sözleşme bitim tarihinden önce müşterinizi arayıp, sözleşmelerinizi yenileyin.

Sattığınız Ürünleri Takip Edin.

Garanti takibi yaptığınız ve müşteriye satmış olduğunuz ürünleri kayıt altına alın. Üretim, montaj, garanti takibi yapın. Bu ürüne verilen servisleri tek bir noktadan yönetin.

Müşteriden Gelen Talepleri Kayıt Altına Alın.

Müşteriden gelen tüm bilgi şikayet, arıza gibi talepleri kayıt altında tutun. Ticket açıp, müşteriye bilgilendirin. Süreci takip edin, müşteri memnuniyetini yakalayın.

Servis Ekibini Yönetin.

Teknik servis ekibini yönetin. Servis ekibine iş atamalarını yapın, yapılan servisleri; ister müşteri ister ürün bazında takip edin. Kullanılan yedek parça, verilen hizmet, yapılan masraf ve tüm dokümanları tek bir yerden yönetin.

Serviste İmzayı dijital olarak alın.

Teknik servis personeli işini bitirdiğinde müşteriden mobil ya da tablet üzerinden imzasını alıp, anında servis formunu dijital olarak müşterinize gönderin.

Ekibinizin Yaptığı Masrafları Yönetin.

Tüm ekibin, gerek satış gerekse servis süreçlerinde yapmış oldukları masrafları kayıt altında tutun. Masraflarınızı yönetin.

Numuneleri Takip Edin

Müşterilerinize verdiğiniz numuneleri kayıt altında tutun. Ne zaman kime ne verildi? Verilen numune sonucunda ne oldu? Numunelerin teklife ya da siparişe dönmelerini takip edin.

Envanterlerinizi Takip Edin.

Şirketinizde kullandığınız ürünlerin envanter takibini yapın. Ürünlerin fatura, garanti gibi tüm dokümanlarını envanter altında saklayın.

Harita Bazında Bilginizi Analiz Edin.

Harita bazında potansiyel müşterilerinizi, müşterilerinizi, tekliflerinizi, siparişlerinizi, ürünlerinizi analiz edin.

İlgilendiği Ürünleri Yönetin.

Müşterilerinizin satmış olduğunuz ürünlerden hangileri ile ilgilendiğini tespit edin, bu bilgiler ışığında satış süreçlerinizi yönetin.

Farklı Ölçü, Fiyat, Para, Ürün Tipi ile çalışın.

Ürün bazında, farklı para birimleri, farklı fiyat listeleri, farklı ölçü birimleri ile çalışabilirsiniz. Tekliflerinizi ister TL ister Dolar, isterseniz hem TL hem de Dolar bazlı teklifler oluşturabilirsiniz.

Aşama bazında Süreç Yönetimi Yapın.

Tüm satış süreçlerinizin aşamalarını tanımlayın. Potansiyel Müşteri, Satış Fırsatları, Teklifler, Siparişler, Servislerinizi tanımlamış olduğunuz sürece bağlı aşama bazında takip edin. Sürecin tıkandığı yerleri tespit edin.

Çoklu Bölge Yapısı ile çalışın.

nicheCRM içindeki tüm bilgileri kullanıcı bazlı ya da şirket bazında bölgesel olarak yetkilendirerek, tüm işlerinizi takip edebilirsiniz. Bu sayede Şirket bazında, bölge bazında ya da satış temsilcisi bazında analizler yapabilirsiniz.

Fiyat Güncellemeleri Yapın.

nicheCRM’e tanıtmış olduğunuz ürünlerinizin fiyatlarını otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. İsterseniz tüm ürünleri dışarı aktarabilir, güncelleme işlemini yaptıktan sonra, tekrar sisteme import edebilirsiniz.

Stoklarınız kar Oranlarını koruyun.

Müşteri

Opsiyon Eşleştirme

Müşteri

Müşteri Yorumları

CRM-yerliuretim-koyumavi1

%100 Yerli ve Türkiye’nin En Kapsamlı CRM Yazılımı

25 yıllık tecrübemizle şirketinizdeki

CRM Sistemini

gelin beraber kuralım.