CRM

Standart CRM Yazılımı

Standart CRM Yazılımı

Standart CRM Yazılımı

CRM Yazılımı şirketlerin, tüm müşterileriyle yaptığı tüm ilişkileri, daha verimli ve etkin karlı hale getiren uygulamaların bütünüdür. Hızlı giriş, Takvim & Zaman Yönetimi, Aktivite Yönetimi, Görev Yönetimi, Potansiyel Müşteri Yönetimi, Potansiyel Kişi Yönetimi, Gerçek Müşteri Yönetimi, Kişi Yönetimi, İlgilendiği Ürünler, Süreç Yönetimi, Harita Bazlı Analiz, Çoklu Bölge Yönetimi, Çoklu Profil Yönetimi, Kullanıcı Tanımlama, Kullanıcı Bazlı Yetkiler, Dashboard, Kokpit, Rapor, Ürün Tanımlama…

Hızlı giriş

Hem aday müşteri hem de müşteriyi en az bilgi ile kısa sürede CRM içine kaydetmenizi sağlar. Örneğin yeni bir müşteri ile tanıştınız, size kartvizit verdi. Bu kartvizitteki bilgileri hızlıca tek bir ekrandan giriş yapabilirsiniz. niche CRM Yazılımı sizin için arka tarafta firma kartını açacak, adres bilgisini, telefon bilgilerini, görüştüğünüz kişi bilgilerini otomatik olarak sizin için kaydedecek. Daha sonra müşteri ile ilgili elde ettiğiniz bilgileri ekleyebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Takvim & Zaman Yönetimi

Gerek satış ekibinin gerekse servis ekibinin zaman planlamasını görsel olarak yapabilirsiniz. Bu sayede satış ekibi takvim üzerinden bir sonraki haftasını; müşteri ziyaret ya da aktiviteleri planlayabilir. Müşteri aktivitelerini yatıktan sonra takvim üzerinden toplantı sonuçlarını girip, aktivitelerini kapatabilir, yeni oluşan aktivitelerini tekrar takvim üzerinden planlayabilir. Yönetici olarak sizlerde takvim üzerinden tüm satış ekibini çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Aktivite & Görev Yönetimi

Müşteri ile yapılan aktiviteleri ya da müşteri ile gerekli görevlendirmeleri takvim üzerinden yapabildiğiniz gibi detaylı bir şekilde farklı bir modül üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Aktivite listesi sayesinde personelinizin üstündeki açık olan yani tamamlanmamış olan tüm aktivite ya da görevleri listeleyebilirsiniz. Aktiviteler ya da görevler ile kendinize gerek ekrana, gerek mail olarak, gerekse sms olarak hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz.

Potansiyel Müşteri

Aday müşteri, başka bir değiş ile potansiyel müşterinin firma bilgilerini, firma ile ilgili tüm detayları kaydedebilirsiniz. Unvanı, Sektörü, Müşteriyi nerden buldum, Segmenti gibi birçok karakteristik özelikleri ile de analiz edebilirsiniz.

Potansiyel Kişi

Aday müşteri de görüştüğünüz kişi ya da kişilerin detaylarını tanımlayabilirsiniz. Görevi, yetki kapsamı, unvanı, iletişim bilgileri gibi birçok karakteristik özellikleri ile de analiz edebilirsiniz.

Gerçek Müşteri

Müşteri, başka bir değiş ile çalıştığınız müşterinin firma bilgilerini, firma ile ilgili tüm detayları kaydedebilirsiniz. Unvanı, Sektörü, Müşteriyi nerden buldum, Segmenti gibi birçok karakteristik özelikleri ile de analiz edebilirsiniz.

Çalıştığınız Kişi

Gerçek müşteri de görüştüğünüz kişi ya da kişilerin detaylarını tanımlayabilirsiniz. Görevi, yetki kapsamı, unvanı, iletişim bilgileri gibi bir çok karakteristik özellikleri ile de analiz edebilirsiniz.

İlgilendiği Ürünler

Müşterinizin sizin satmış olduğunuz hizmet ya da ürünlerden hangileri ile ilgileniyor? Müşteri içinde birden fazla kişi ile görüşüyor olabilirsiniz. Her kişi farklı ürünler ile ilgileniyor olabilir.

Süreç Yönetimi

nicheCRM içinde bazı modüllerin aşama bazında süreç yönetimi yapabilirsiniz. Standart paketin içinde potansiyel müşterinin gerçek müşteriye dönme sürecini aşama bazında takip edebilirsiniz.
Satış Fırsatlarınızın, Tekliflerinizin, Siparişlerinizin, Servislerinizin süreçlerini aşama bazlı takip edebilirsiniz.

Harita Bazlı Analiz

Potansiyel Müşterilerinizi, Müşterilerinizi, Tekliflerinizi, Siparişlerinizi, satmış olduğunuz ürünlerinizi harita üzerinde görebilir, analiz edebilirsiniz.

Çoklu Bölge Yönetimi

Müşterileriniz birden fazla bölge üzerinde ise ve siz satış temsilcilerinin sadece o bölge bazında müşterileri, teklifleri görmesini istiyorsanız, nicheCRM içinde birden fazla bölge tanımlayabilir, satış temsilcilerini bölgelere atayabilir, verilerinizi bölgesel olarak yönetebilirsiniz.

Çoklu Profil Yönetimi

Profil tanımlayarak; Kullanıcılarınıza farklı bölgelerde, farklı modüllere, farklı izin hakları verebilirsiniz.

Kullanıcı Tanımlama

nicheCRM içinden kullanıcı tanımlayabilir, bu kullanıcılara profil bazında bölgesel yetkiler verebilirsiniz.

Kullanıcı Bazlı Yetkiler

Tanımladığınız kullanıcılara, satın aldığınız modülleri açabilir, ya da kısıtlı haklar vererek kullandırabilirsiniz.

Dashboard

Dashboardlar sayesinde şirketinizi online ve anlık olarak kısa ve öz olarak analiz edebilirsiniz. Kaç tane teklif verilmiş, bölge bazında siparişler, müşteri temsilcisi bazında yapılan aktiviteler gibi.. Bu sayede şirketin tıkanan yerlerini kısa sürede görüp müdahale edebilirsiniz.

Kokpit

Kokpitler ise dashboardlara göre biraz daha detaylı analizleri içerir, sorgu kriterleri, grafikler, ve detayları içerir, grafiğe tıkladığınızda aşağıya liste olarak detay çıkarır, bu detaydan ilgili kayda giderek detaylı analiz edebilirsiniz.

Rapor

Raporlar daha çok liste şeklinde olup, veriyi excel, pdf gibi formatlarda Export edebilirsiniz. Dışarıya çıkarttığınız veriyi excel üzerinde istediğiniz gibi analiz edebilirsiniz.

Ürün Tanımlama

Farklı Ölçü Birimi , Farklı Fiyat Listesi, Farklı Para Birimi, Farklı Ürün Tiplerini kullanarak teklife ya da servise konu olan tüm ürün kartlarını bu modülde tanımlayabilirsiniz.

niche CRM ile Neler Yapabilirsiniz?

İlgili Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir